contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

           

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

Folkemusikkutgjevingar 2016

ÅRSLISTER

Folkemusikkutgjevingar 2016

Folkemusikk No

> LAST NED LISTA I SPOTIFY
> LAST NED LISTA I TIDAL

  1. Hans og Rasmus Kjorstad - Så lokka e over den myra
  2. Patrik Andersson og Vegar Vårdal - Tribute to Eppingen
  3. Kvarts – Lathans
  4. Valkyrien – i kamra
  5. Leif Inge Schjølberg – Springleik etter Pål Kolstad 
  6. Glima – Ljose-Signe i Bindingsnuten
  7. Mattis Kleppen og Resjemheia – Resjemheia and Nordafjøllsen
  8. Lars-Ingar Meyer Fjeld – Føykjen 
  9. Odde og Holmen – Springar frå Symfoniske slåttar
  10. Gjermund Larsen Trio – Kind of polska (feat. Nordic)
  11. Sarah-Jane Summers og Juhani Silvola – Spike On A Bike
  12. Unni Løvlid – Kvilesteinen (The resting-stone)/Hymn
  13. Jazz at Berlin Philharmonic VI – Two Sisters
  14. Eli Storbekken/Sigurd Hole – Vise fra Ytre Rendal
  15. Ingunn Stræte Lie og Jo Asgeir Lie – Du og eg i verda
  16. Anders Kjerlands kvartett – Reinlendar frå Hardanger III
  17. Odd Bakkerud, Ola Bøe, Anders Kjerland og Kjetil Løndal – Markensmåndagen, springar etter Lars Fykerud
  18. Stein Urheim – Fjellbekken
  19. Benjamin Mørk: Anføttes – Susan Valley
  20. Ellestad Wiik Duo – Brurelåtten etter Jørn Hilme og Bendik i Nø’n
  21. Anders Löfberg – Polska efter Nils Bernhard Ljunggren
  22. Tor Jonsson Orkester – Kattmånadsvise
  23. Myllargutens Gammaldansorkester – Hamborgar fra Nøssemark
  24. Kvedarkvintetten – Attegløyma
  25. Anders Røine med Marit Karlberg, Hans Hulbækmo og Sondre Meisfjord – Kristine
  26. Bjørn Kåre Odde, Astrid Sulheim & Aslak Brimi – Haltsvingen
  27. Diverse artister, Musicus – Menuett
  28. Hekla Stålstrenga – En time for sent
  29. Erlend Apneseth Trio – Dialog
  30. Tone Hulbækmo – Rakstkulletrall
  31. Ottar Kåsa – Kjosegangaren
  32. Gro Marie Svidal – Gamlestovslåtten
  33. Boreas – Bjørnen Thorleif Stave – Sumbrei’n
  34. Rydvall/Mjelva – Storebråten
  35. Gudbrandsdalen, Slåttar frå Skjåk – Vals etter Fant-Karl
  36. Gudbrandsdalen, Slåttar frå Vågå – Dansar-Eli
  37. Knut Myrann – Håvard Gibøens draum
  38. Sigrid Kjetilsdotter Jore – Rauneberi
  39. Folkemusikk frå Møre og Romsdal – Polsdans etter Harald Haltvik
  40. Ulvo/Hole/Haltli – Den første vals i Vinger
  41. Bjørn Kåre Odde & Schola Cantorum – Snilla Patea
  42. Raabygg – Ril etter Emanuel Lauen
  43. Fru Skagerrak – Kontinentet Kalder
  44. Becaye Aw – Det hev ei rosa sprunge
  45. Inge Gjevre – Svartdalspiggen
  46. Håkon Høgemo og Tom Karlsrud – Ha du ’kje hoppa

Utgjevingar som ikkje er på Spotify eller Tidal:
Pål Bratås - Pål Bratås m/ gjester
The Nordic Fiddlers Bloc - Deliverance

Else Myhr - I spillende stund
Diverse artistar - No skal eg sulle
Syvers - Ferd

Er det utgjevingar som ikkje er med?
Send oss ei melding til info@folkorg.no

TOPPBILETET: Tone Hulbækmo, foto: André Løyning